Герман Писаренко і Маргарита Дорошенко – бронзові призери чемпіонату світу з бодібілдингу та фітнесу 2020 року

З 5 по 9 листопада у місті Санта-Сусанна (Іспанія) відбувся чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу серед чоловіків та жінок. За чемпіонські титули змагалися близько 450 атлетів.

У складі національної збірної команди України Донеччину представили Герман Писаренко і Маргарита Дорошенко - вихованці заслуженого тренера України Віталія Талавери.

Герман Писаренко впевнено виборов бронзову нагороду в номінації «майстри, бодібілдинг» у віковій категорії 45-49 років (вагова категорія до 70 кг), а завершив виступ у кроці від призової трійки в номінації «чоловіки, бодібілдинг», посівши четверте місце.

Одразу три українки змагались серед десяти суперниць у фінальному раунді жіночого фітнесу в ростовій категорії до 163 см, але лише одна отримала медаль на іспанській сцені – Маргарита Дорошенко, ставши бронзовою призеркою чемпіонату світу з фітнесу.

За підсумками змагань українська збірна посіла першу сходинку медального заліку серед 27 країн-учасниць, здобувши 32 нагороди.