Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


До Дня захисника України Слов’янськ прийняв змагання з рукопашного бою

10 та 11 жовтня на базі КПНЗ «Міська КДЮСШ» Слов’янська відбулися змагання з рукопашного бою: чемпіонат Донецької області серед юнаків і дівчат молодшого, середнього та старшого віку і Кубок Донецької області серед дорослих, присвячений Дню захисника України.

Згідно діючих правил з рукопашного бою, змагання проходили на двох татамі, які зібрали спортсменів із Костянтинівки, Лиману, Мирнограда, Покровська, Слов’янська, Слов’янського району (місто Миколаївка, смт Райгородок) та Іллінівської ОТГ. Учасники боролися в розділах «боротьба», «легкий» і «дозований» контакти.

За підсумками чемпіонату командні місця розподілилися наступним чином: перше – Слов’янський район (смт Райгородок), друге – Слов’янськ, третє – Мирноград.

За результатами Кубка області серед дорослих командні призи відповідно розподілили Слов’янськ, смт Райгородок і Миколаївка.

Переможці та призерів нагородили грамотами, медалями й кубками управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і дипломами Донецької обласної федерації рукопашного бою.

17.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 10.05 по 16.05.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах