Авіамоделісти Донеччини – володарі чотирьох медалей Кубку України

9-12 жовтня в спортивному комплексі «Чайка» села Петропавлівська Борщагівка Київської області відбулися два заходи з авіамодельного спорту: фінал Кубка України (кордові моделі у класах F2А, F2В, F2С) і «Кубок пам’яті Ігоря Лавягіна» (F2B пілотажних моделей літаків).

Участь у змаганнях взяли 40 авіамоделістів із семи регіонів країни, де Донецьку область представили спортсмени Слов’янського авіаційного клубу «Чайка» і Слов’янського комунального закладу «Станція юних техніків».

За результатами особистого заліку фіналу Кубка України Михайло Бондарев посів другу сходинку п’єдесталу серед юніорів і третє місце серед дорослих.

Данило Чугаєв і Сергій Скворцов у юніорських змаганнях вибороли срібну і бронзову нагороди відповідно.

За результатами «Кубку Лавягіна» Данило Чугаєв став серед юніорів другим, а Владислав Маменко отримав «бронзу».

Зазначимо, що підготував спортсменів до змагань тренер Павло Лобов (місто Слов’янськ).