Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На чемпіонаті України з велокросу спортсменки Донеччини здобули 2 «золота» та 2 «срібла»

З 30 жовтня по 1 листопада в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велокросу в естафетній командній гонці та Кубок України в груповій гонці – завершальний національний старт 2020 року з велосипедного спорту.

Змагання зібрали команди з різних регіонів країни, серед яких Донецьку область представили 23 велосипедисти – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту, Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки та комплексної ДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь. У активі нашого регіону – чотири нагороди: 2 золоті та 2 срібні.

Вкотре в поточному році високий рівень підготовки підтвердили спортсменки ОСДЮСШОР з велоспорту та ДОСКСП ім. С.Бубки Алла Марущук і Олена Ребракова (Алла також є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік). Серед юніорок у груповій гонці на 12 км Алла стала першою, Олена – другою, а в естафетній командній гонці наші велосипедистки разом святкували перемогу.

За підсумками естафетної командної гонки серед дівчат срібним призером стала команда ОСДЮСШОР з велоспорту (місто Лиман) у складі Альони Парфьонової, Ірини Чурзіної та Єлизавети Дзиман.

Підготували володарок медалей чемпіонату України в Кропивницькому заслужений тренер України Валерій Красов, тренери-викладачі ОСДЮСШОР з велоспорту Ганна Чувилка та Ілона Аржанова.

02.11.2020

Новини

 

Плани заходів
з 22.02 по 28.02.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах