Десять нагород чемпіонату України з бойового самбо здобула збірна Донеччини у Києві

24 та 25 жовтня столиця країни прийняла чемпіонат України з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків. Змагання зібрали учасників з 16 областей країни.

Гідний виступ на турнірі продемонстрували спортсмени Донеччини, які здобули 5 золотих і 5 бронзових нагород.

Переможцями чемпіонату серед чоловіків стали Денис Кутелія і Владислав Шульга, а кращими серед юнаків - Микита Воробйов, Богдан Пахомов і Владислав Шафігулін.

Бронзові відзнаки за підсумками виступів здобули юніори Сергій Єрещенко і Микита Гусенков, а також юнаки Іван Шеменев, Денис Коваленко і Андрій Пороховий.

У командному заліку серед дорослих Донецька область посіла другу сходинку турніру.

Зазначимо, що Денис Кутелія виконав норматив майстра спорту України.

Підготували спортсменів до змагань тренери Андрій Безуглий (місто Слов’янськ), Артем Пятихатка (місто Покровськ) і Сергій Матросов (місто Маріуполь).