Чотири медалі чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу здобули атлети Донеччини в Черкасах

17 та 18 жовтня в місті Черкаси відбувся чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу серед дорослих та юніорів.

Змагання зібрали понад 300 учасників з 24 областей країни.

За підсумками чемпіонату наш спортсмен - Роман Губрій - виборов золоті медалі у відкритій категорії серед юніорів і класичному бодібілдингу серед чоловіків до 175 см, а також посів друге місце абсолютної першості в категорії «чоловіки, класичний бодібілдинг».

Бронзовою призеркою чемпіонату серед жінок стала Ліна Слободенюк, яка виступила у відкритій категорії «фізик».

Додали рейтингових очок у скарбничку Донеччини наступні виступи наших спортсменів:
Олександр Дибов – 4 місце (чоловіки, бодібілдинг, понад 100 кг);
Олександра Соколова – 5 місце (жінки, модельний фітнес, абсолютна категорія);
Ярослав Котляров – 5 місце (чоловіки, бодібілдинг, до 100 кг);
Павло Тригуб – 5 місце (чоловіки, класичний фізик, відкрита категорія);
Вікторія Андрєєва – 6 місце (юніорки, фітнес-бікіні, до 166 см).

За результатами змагань буде сформовано збірну команду, яка  представить Україну на чемпіонаті світу в Румунії.