Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Тріумф наймолодших важкоатлетів Донеччини на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат (U13) у Павлограді

З 9 по 14 жовтня у місті Павлоград (Дніпропетровська область) відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, а також турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева. Вперше за багато років Донецька область посіла перші місця у командних заліках серед юнаків і дівчат. 
 
За звання найкращих змагалися 170 важкоатлетів з 18-ти областей країни, серед них 22 представники Донецької області. Здобуток нашої команди – 14 медалей (2 золоті, 6 срібних, 6 бронзових), а також перші місця в обох командних заліках.
 
Юнаки Донеччини стали найсильнішими, випередивши команди Дніпропетровської і Хмельницької областей, а у командному заліку серед дівчат трійку кращих склали Донецька, Волинська і Луганська області.  
 
Чемпіоном України у ваговій категорії понад 73 кг з результатом у сумі двоборства 176 кг став Владислав Голованов (м. Білозерське/м. Бахмут,  тренери – Ігор Обухов, Володимир Жога, В’ячеслав Жульков, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР), який виграв боротьбу за чемпіонство, випередивши найближчого суперника на 10 кг у сумі двоборства. 
 
Чемпіонкою України у вазі до 32 кг з результатом у сумі двоборства 59 кг стала Неоніла Гацан (м. Маріуполь, тренер – Володимир Крутіков, КДЮСШ «Атлетик»).
 
 
 
 
Призові місця посіли 12 юнаків і дівчат Донеччини. 
 
II місце у в/к до 34 кг з результатом 75 кг у сумі двоборства - Олександр Глазєйкін (м. Вугледар, ОСДЮСШОР);
II місце у в/к до 40 кг з результатом 84 кг у сумі двоборства - Аліна Перегудова (м. Білозерське/м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР); 
II місце у в/к до 49 кг з результатом 106 кг у сумі двоборства - Вероніка Гончарова (м. Білозерське, ОСДЮСШОР); 
II місце у в/к до 59 кг з результатом 103 кг у сумі двоборства - Ольга Слободенюк (м. Вугледар, ОСДЮСШОР); 
II місце у в/к до 64 кг з результатом 97 кг у сумі двоборства - Мілана Токова (м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»); 
II місце у в/к до 67 кг з результатом 130 кг у сумі двоборства - Єгор Гончаренко (м. Вугледар, ОСДЮСШОР);
 
 
III місце у в/к до 49 кг з результатом у сумі двоборства 118 кг - Руслан Бояр (м. Маріуполь, ОСДЮСШОР/КДЮСШ «Атлетик»); 
III місце у в/к до 55 кг з результатом у сумі двоборства 97 кг - Софія Завадська (м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»); 
III місце у в/к до 71 кг з результатом у сумі двоборства 95 кг - Анастасія Березовська (м. Лиман, ОСДЮСШОР); 
III місце у в/к понад 71 кг з результатом у сумі двоборства 87 кг - Дар’я Кулік (м. Маріуполь/м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР); 
III місце у в/к до 73 кг з результатом у сумі двоборства 135 кг - Назар Коваленко (м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР);
III місце у в/к понад 73 кг з результатом у сумі двоборства 150 кг - Іван Гейченко (м. Білозерське, ОСДЮСШОР). 
 
Також юні донеччани посіли по три четвертих та п’ятих місць.
 
 
16.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах