Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Онлайн фестиваль «Олімпійське лелеченя 2020» у Бахмуті

З 1 по 11 жовтня в місті Бахмут відбувся онлайн фестиваль «Олімпійське лелеченя», який проводиться за ініціативи Відділення НОК України в Донецькій області. 
 
У заході взяли участь десять загальноосвітніх шкіл Бахмутської об’єднаної територіальної громади. Склад команди - учні віком 12, 13, 14 років у кількості 12 осіб, з них: 6 дівчат, 6 хлопчиків (по 2 хлопця та 2 дівчини кожного віку). 
 
Учасники фестивалю мали зняти відео презентацію у відповідності до зазначених умов та відправити відеоролик до Бахмутського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 
 
П’ятірку фіналістів вибрали онлайн голосуванням на сторінці міського центру «Спорт для всіх» у соціальній мережі Facebook. Переможців і призерів змагань 15 жовтня обрала суддівська колегія з п’ятьох представників управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.
 
За результатами ІІ етапу фестивалю «Олімпійське лелеченя – 2020» перемогу здобула команда НВК №11 (60 очок), другою стала команда Іванівського ЗЗСО (48 очок), а третє місце поділили ЗОШ №18 та ЗОШ №24. 
 
Усі команди нагороджені грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради. 
 
Відеоролики на сторінці Бахмутського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за посиланням – https://www.facebook.com/bakgsportcom/.
 
16.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах