Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Лимані триває будівництво сучасного комплексу з велосипедного спорту

15 жовтня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова з робочим візитом відвідали місто Лиман, де ознайомилися з ходом будівництва сучасного велоспортивного комплексу.

Реалізація проєкту, який фінансується за рахунок обласного бюджету, спрямована на відновлення повноцінної діяльності після переміщення з Донецька Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту. На земельній ділянці поруч із адмінкорпусом спортшколи по вулиці Петропавлівській передбачено спорудження ВМХ траси з усіма необхідними комплексами, а також будівлі гуртожитку з можливістю розміщення 52 осіб.

За 2,5 місяці підрядною організацією ТОВ «Будтехмаш» зроблено фундамент і кладку цеглою трьох поверхів гуртожитку. Ведуться роботи щодо бетонування підлоги, розпочато монтаж сходової клітини, облаштування внутрішніх комунікацій. Найближчим часом очікується установка металопластикових вікон, паралельно відбуватиметься влаштування даху. Окрім цього, у рамках зведення стартової рампи треку ВМХ будівельники спорудили ряд блоків ФБС заввишки 5 метрів, поруч формують пряму та два віражі траси.

Призначенням комплексу є сприяння розвитку велоспорту в регіоні, залучення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, досягнення високих результатів. Велотрек і гуртожиток потрібні для якісної організації навчально-тренувального процесу вихованців ОСДЮСШОР та членів збірної команди України, проведення обласних і всеукраїнських змагань.

 
 
 
 
15.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах