Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Всеукраїнський день ходьби у Костянтинівці

9 жовтня на спортивному майданчику ЗЗСО №1 міста Костянтинівка пройшов спортивно-оздоровчий захід «Всеукраїнський день ходьби» з нагоди Всесвітнього дня ходьби.
 
У заході, організованому за ініціативи директора Костянтинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бориса Каманова, взяли участь всі бажаючі і потренувалися разом з активістками громадської організації «ДивоПлай». 
 
Лікарі рекомендують скандинавську ходьбу людям похилого віку, які мають проблеми зі здоров’ям. Під час ходьби з палицями задіяні практично всі м’язи верхньої частини корпусу, які майже не використовуються протягом дня. Зокрема, плечового поясу, спини, пресу, грудей тощо. З палицями можна подолати більшу відстань, аніж при звичайній ходьбі.
 
Скандинавська ходьба підвищує витривалість, яка необхідна людям, що мають проблеми зі здоров’ям, та професійним спортсменам. Цей вид фізичної активності повертає рухливість і повноцінне життя після травм опорно-рухового апарату. Завдяки цьому скандинавська ходьба підходить для літніх людей в якості щоденного фітнесу та людям із граничним перевищенням ваги, яким заборонено фізичні перевантаження.
 
Захід проведено з метою залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і ходьбою та пропаганди здорового способу життя.
 
 
13.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах