У Бахмуті школярі позмагались у міні-футболі до Дня захисника України

З 5 по 7 жовтня на майданчику зі штучним покриттям НВК № 11 міста Бахмут пройшли змагання Кубка Бахмута з міні-футболу серед шкільних команд.

Учні 10-11классів ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, 7, 10, 12, 18, 24, НВК №11 та Іванівський ЗЗСО продовжили естафету змагань, присвячених Дню захисника України.

Команди було розподілено на дві групи. За результатами всіх ігор команди, які посіли перші місця в групах, продовжили боротьбу в фінальній частині змагань.

У запеклій боротьбі чемпіонами стали гравці з ЗОШ №12, друге місце посіла команда школи №18, третє місце - команда Іванівського ЗЗСО.

Переможці та призери змагань нагороджені кубком та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.