Кубок Донецької області з футзалу серед жіночих команд вп’яте поспіль здобула лиманська «Багіра»-ДЮСШ

З 26 по 27 вересня у місті Краматорськ, на майданчиках зі штучним покриттям, відбулися змагання фінального етапу розіграшу Кубка Донецької області з футзалу серед жіночих команд спортивного сезону 2020 року.

У турнірі взяли участь чотири команди, які за коловою системою в одне коло розіграли Кубок Донецької області: «Ютім» (м. Краматорськ), Мар’їнська ДЮСШ, Черкаська ОТГ, «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман).

За підсумками змагань Кубок Донецької області вп’яте поспіль здобула команда «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман), тренер Олександр Резніков. Срібні медалі у команди Черкаської ОТГ, бронзові - у команди «Ютім» (м. Краматорськ), тренери відповідно Олександр Березнєв, Леонід Гусяков та Роман Папирін.

На шляху до перемоги команда «Багіра»-ДЮСШ перемогла «Ютім» (м. Краматорськ) - 9:0; Мар’їнську ДЮСШ - 5:0; Черкаську ОТГ - 2:1.

Нагороди кращим вручив віцепрезидент громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області» Данило Дичко.