Інваспорт. Владислав Покотаєв та Олексій Філіппських – призери чемпіонату України з класичних шахів

З 15 по 23 вересня у місті Вінниця відбувся особистий чемпіонат України з класичних шахів серед спортсменів з вадами слуху.

У чоловічих змаганнях взяли участь 29 спортсменів з 15 регіонів країни, серед них – чотири представники Донецької області.

Після зіграних дев’яти турів кандидат у майстри спорту України Владислав Покотаєв з Маріуполя став віце чемпіоном України, набравши 7,0 очок.

Майстер спорту України Олексій Філіппських з Краматорська набрав таку ж кількість очок, а за показником додаткового коефіцієнту став бронзовим призером.

Кандидат у майстри спорту України Кім Єн-Су зі Слов’янська посів шосте місце, набравши 5,5 очок.

Першорозрядник Сергій Писаний з Бахмута завершив змагання на 18 місці з 4,5 очками.