П’ять кілометрів поту, втоми, боротьби з собою і незабутніх емоцій

12 та 13 вересня на базі «Аляска центр» у місті Маріуполь втретє відбулась мультиспортивна гонка на виживання «M-RACE».

Проєкт реалізовано в рамках міської програми «Громадський бюджет» з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Організатори мультиспортивної гонки «M-RACE» взяли участь у міській програмі «Громадський бюджет» та виграли грант на реалізацію проєкту - майже 100 тисяч гривень.

У перший день пройшли змагання серед учасників віком 16 років та старших, у другий день - серед тих, кому ще не виповнилося 16 років. Загалом – майже п’ятсот учасників з Маріуполя та ще десяти міст України.

Учасники долали насичену дистанцію, яку склали майже 40 етапів: грязьові перешкоди, стрімкі підйоми і екстремальні спуски - п’ять кілометрів поту, втоми, боротьби з собою і незабутніх емоцій.

Перегони на витривалість – це круті підйоми та спуски, вогонь, вода, багнюка, біг з мішками, валізами та, навіть, трубами.

Усім учасникам вручили медалі фінішера, а найкращим – кубки і грошові сертифікати.

Переможцем у командному заліку і володарем великого чемпіонського кубку стала збірна команда «M-Sport».