Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Слов’янському районі пройшов майстер-клас з вільної боротьби

10 вересня у смт Билбасівка, у відділенні вільної боротьби Слов’янської районної КДЮСШ «Колос», проведено майстер-клас для вихованців та тренера відділення Віктора Лобко із залученням кандидата у майстри спорту України з вільної боротьби Максима Рипунова.
 
На майстер-класі, присвяченому Дню фізичної культури та спорту України,  застосували рухливі ігри в боротьбі для груп початкової підготовки та заняття з фізичної підготовки юних борців в групах попередньої базової підготовки.
 
В період з 1 по 11 вересня відділення вільної боротьби КДЮСШ «Колос» у смт Билбасівка працювало за розкладом навчально-тренувальних занять, який затверджено на засіданні ради спортивної школи.
 
Роботу в групах організовано з урахуванням вимог адаптивного карантину та з дотриманням санітарно-гігієнічних норм щодо проведення навчально-тренувальних занять у спортивних залах та на вулиці.
 
Активізовано роботу по залученню дітей до занять у відділенні вільної боротьби в групи початкової підготовки з числа дітей, що навчаються у загальноосвітній школі, на базі якої знаходиться зал боротьби. 
 
Відділення Слов’янської районної КДЮСШ «Колос» готується брати участь у змаганнях відповідно до плану, відкоригованому Асоціацією спортивної боротьби України та Федерацією вільної боротьби Донецької області. 
 
 
17.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах