Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів серпня 2020 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню серпня 2020 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за двома категоріями: з олімпійських і неолімпійських видів спорту (номінантів у третій категорії – з видів спорту серед осіб з інвалідністю – не виявлено).

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини стала Вікторія Ткачук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України з бігу на 400 метрів з бар’єрами, переможниця командного чемпіонату України. Відповідно звання тренера місяця отримали її особисті наставники – заслужені тренери України, тренери-викладачі відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності Анатолій Чумак та Олена Чумак.

Майстра спорту України з радіоспорту, неодноразову переможницю та призерку чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих Світлану Полубенцеву та її особистого тренера Олексія Іванька відзначили в категорії «Неолімпійські види спорту».

16.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах