Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Дружківка по-спортивному відзначила подвійне свято

12 вересня на площі Молодіжній міста Дружківці відбулось справжнє спортивне свято з нагоди святкування Дня міста, Дня фізичної культури і спорту України та в рамках обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський урок». 
 
На святковому заході секретар міської ради Володимир Григоренко привітав спортсменів і побажав своїми успіхами в спорті та в житті прославляти місто і примножувати добробут. 
 
Спортсмени Дружківки тріумфують на змаганнях обласного, всеукраїнського, європейського та світового рівня. Цей успіх – результат напруженої роботи спортсменів та їх тренерів. Дружківчани провели вшанування спортсменів, які є гордістю міста, і разом раділи спортивним успіхам наших земляків.
 
Містяни мали змогу спостерігати за майстерністю та показовими виступами найуспішніших спортсменів міста з олімпійських та неолімпійських видів спорту - пауерліфтингу, шотокан карате, тхеквондо (ВТФ), баскетболу, боротьби вільної, фітнесу.  
 
Мешканці та гості Дружківки стали не тільки глядачами, але й учасниками показових виступів фітнес-тренерів. Присутні мали змогу долучитись до участі у веселому розігріві м’язів, що супроводжувався запальними ритмами.
 
Драйвовий коллектив «Basic staff» на чолі з їх енерджайзером та ідейним надихачем Шуриком, тренером танцювального центру «Грація», представили до уваги глядачів хіп-хоп.
 
Відділ з питань культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради подякою відзначив роботу спортивних волонтерів, які долучаються до організації та проведення спортивних заходів та змагань.
 
16.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах