Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Урочиста лінійка і змагання в Селидовому з нагоди Дня фізичної культури і спорту

12 вересня у місті Селидове, на майданчику зі штучним покриттям КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа м. Селидове», пройшла урочиста лінійка, а також показові виступи і спортивні змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та в рамках обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський урок».

У святковому заході взяли участь представники відділу сім΄ї, молоді та спорту Селидівської міської ради, адміністрації КЗ «ДЮСШ м. Селидове», тренери-викладачі та вихованці школи.
 
Слово було надано директору КЗ «ДЮСШ м. Селидове» Олександру Шостаку, який від імені міського голови привітав колег і вихованців зі святом, побажав їм миру, добра, досягнення нових висот, перемог та розповів про досягнення та позитивні зміни у сфері фізичної культури та спорту міста.
 
З показовими виступами на майданчик вийшли команда зі спортивної аеробіки під керівництвом тренера-викладача Лариси Капітонової та команда з косіки карате КЗ «ДЮСШ м. Селидове» під керівництвом тренера-викладача Івана Непочатова. Під енергійну музику вихованці дитячо-юнацької спортивної школи продемонстрували свої вміння та отримали подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області.
 
Урочиста частина свята продовжилася нагородженням працівників сфери фізичної культури і спорту міста Селидове почесними грамотами управління фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації та Селидівської міської ради.
 
 
За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Донецької області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту управлінням фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації нагороджені:
 
Шостак Олександр Євгенійович – директор КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Базунова Ольга Володимирівна – директор Селидівського міського центру фізичного здоров΄я населення «Спорт для всіх»;
 
Новіков Сергій Васильович – директор стадіону «Україна» м. Українськ; 
 
Гринякіна Ірина Валентинівна – директор стадіону «Авангард» м. Гірник;
 
Губко Павло Володимирович – тренер-викладач з вільної боротьби КЗ «ДЮСШ м. Селидове»; 
 
Лисенко Володимир Вікторович – тренер-викладач з регбі КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Скаба Анжела Олександрівна – тренер-викладач з футболу КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Лукашов Олексій Анатолійович – тренер-викладач з футболу КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Кучерук Тетяна Марківна – тренер-викладач зі спортивної аеробіки СМЦФЗН «Спорт для всіх»;
 
Бессараб Олена Вікторівна – тренер-викладач стадіону «Авангард» м. Гірник;
 
Яловчак Олександр Миколайович – тренер-викладач з боксу КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Непочатов Іван Анатолійович – тренер-викладач з косіки карате КЗ «ДЮСШ м. Селидове».
 
За сумлінну працю, професійне виконання своїх обов΄язків та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Селидівською міською радою нагороджені:
 
Терентьєва Олена Володимирівна – головний бухгалтер відділу сім΄ї, молоді та спорту міської ради;
 
Онищенко Олена Миколаївна – бухгалтер відділу сім΄ї, молоді та спорту міської ради;
 
Шайдурова Олена Володимирівна – діловод відділу сім΄ї, молоді та спорту міської ради.
 
За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Селидівською міською радою нагороджені:
 
Губко Анна Павлівна – тренер-викладач з вільної боротьби КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Гуменюк Юрій Іванович ¬¬¬– тренер-викладач з вільної боротьби КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Дозорова Любов Андріївна – тренер-викладач зі спортивної аеробіки КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Дударенко Сергій Петрович – тренер-викладач з важкої атлетики КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Ісаєв Віктор Вікторович – тренер-викладач з косікі карате КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Капітонова Лариса Анатоліївна – тренер-викладач зі спортивної аеробіки КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Кравченко Ростислав Анатолійович – тренер-викладач з боксу КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Суслов Михайло Михайлович –  тренер-викладач з тенісу КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Ягупець Євген Сергійович – тренер-викладач з армспорту КЗ «ДЮСШ м. Селидове»;
 
Сорокіна Ірина Олександрівна – тренер-викладач з кікбоксингу СМ ЦФЗН «Спорт для всіх»;
 
Куцева Олена Юріївна – тренер-викладач зі спортивної аеробіки СМ ЦФЗН «Спорт для всіх»;
 
Козаков Валентин Вікторович – тренер-викладач з кікбоксингу СМ ЦФЗН «Спорт для всіх»;
 
Каюмов Олександр Камільйович – тренер-викладач з боксу Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу;
 
Муха Дениса Андрійович – тренер-викладач з важкої атлетики обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики;
 
Іванов Володимир Павлович – директор ДЮСШ шахти «Україна» м. Українськ;
 
Нєшин Віталій Вікторович – тренер-викладач з боксу ДЮСШ шахти «Україна» м. Українськ.
 
Після урочистої частини юні спортсмен взяли участь у міських турнірах з футболу, регбі-5, вільної боротьби та косіки карате, а вихованці секції боксу провели відкрите тренування та показали бойову практику. 
 
16.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах