Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Інваспорт. Збірна Донецької області з легкої атлетики виборола 26 медалей чемпіонату України в Кропивницькому

З 9 по 11 вересня у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.
 
Донецьку область на змаганнях представили 8 спортсменів з УОРА, 3 спортсмени з вадами зору та 1 гайд.
 
За підсумками змагань у активі нашої збірної 26 медалей:
 
Дмитро Ібрагімов (заслужений майстер спорту України, м. Бахмут, УОРА – клас F47) – дворазовий чемпіон у штовханні ядра (13,52) та метанні диска (44,66);
 
Юлія Павленко (майстер спорту України міжнародного класу, м. Бахмут, зір) – триразова чемпіонка у бігу на 100 м (13,55), 200 м (28,23) та стрибках у довжину (4,73 м);
 
Володимир Пономаренко (майстер спорту України, м. Бахмут, вади зору) – перше місце у штовханні ядра (15,10), друге місце у метанні диска (45,73);
 
Олександр Бєлобоков (майстер спорту України, м. Маріуполь, УОРА – клас F44) – триразовий чемпіон у штовханні ядра (14,04), метанні диска (34,56) та метанні списа (24,25);
 
Анна Гордова (майстер спорту України, м. Бахмут, УОРА – клас F41) – дворазова чемпіонка у штовханні ядра (6,68) та метанні диска (16,00);
 
Олександр Михайліченко (кандидат у майстри спорту України, м. Слов’янськ, зір) – три перших місця у бігу на 100 м (12,24), 200 м (24,76), 400 м (55,34);
 
Валерія Літвяхова (м. Вугледар, УОРА – T46) – тричі перемогла на дистанціях 100 м (14,82), 200 м (30,35), 400 м (1.11,97);
 
Микола Горностаєв (м. Маріуполь, УОРА – клас F57) – перше місце у штовханні ядра (8,56), друге місце у метанні диска (20,63) та друге місце у метанні списа (20,08);
 
Юлія Гончарова (м. Бахмут, УОРА – T37) – перше місце у бігу на 100 м (16,55), друге місце у штовханні ядра (6,72) та третє місце у бігу на 200 м (36,12);
 
Владислав Богун (м. Бахмут, УОРА – T36) – срібний призер у бігу на 100 м (12,74) та 200 м (26,24);
 
Елеазар Панін (кандидат у майстри спорту України, м. Бахмут, УОРА – T36) – два четвертих місця на дистанціях 100 м (13,37) та 200 м (28,87).
 
Підготували збірну Донецької області заслужені тренери України Віктор Лис, В’ячеслав Понька та провідні тренери Юрій Ревенко, Юрій Оніщенко та Тетяна Савчук.
 
 
15.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах