Авіамоделісти Донеччини вибороли комплект нагород всеукраїнських змагань на Київщині

З 21 по 23 серпня в спортивному комплексі «Чайка», що у селі Петропавлівська Борщагівка (Київська область), відбулися два спортивних заходи з авіамодельного спорту: чемпіонат України з авіамодельного спорту серед дорослих і юніорів (кордові моделі, класи F2A, B, C, D, F2Е, F4B) і Кубок України з авіамодельного спорту (кордові моделі, клас F4B).

Турнір зібрав близько 50 спортсменів з 6 областей країни.

Донеччину на змаганнях гідно представили вісім спортсменів авіамодельного клубу «Чайка» з міста Слов’янськ на чолі з тренером Павлом Лобовим.

В особистому заліку чемпіонату України серед дорослих і юніорів Михайло Бондарев посів першу сходинку п’єдесталу серед юніорів і третє місце серед дорослих, а Захар Матков став четвертим у чемпіонаті серед юніорів.

За підсумками Кубку України з авіамодельного спорту Михайло Бондарев святкує перемогу.