Легкоатлети Донеччини здобули 10 нагород на чемпіонаті України серед юніорів у Луцьку

Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, що впровадили з метою запобігання поширенню коронавірусу, відновилися національні легкоатлетичні змагання. Першими на доріжки та в сектори вийшли юніори, які 12-13 серпня на стадіоні «Авангард» у місті Луцьк розіграли медалі чемпіонату України.

Донецьку область на стартах представили 22 спортсмени, які здобули 10 нагород: 5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові. Це дозволило нашим атлетам посісти 2 місце в командному заліку серед усіх регіонів України, з результатом 843 очка поступившись лише представникам Київської області (1171 очко).

Три медалі до скарбнички регіону принесли спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік. Кирило Приходько з новим особистим рекордом – 21.21 секунд – і виконанням нормативу «Майстер спорту України» став переможцем у бігу на 200 м, а також з часом 10.52 с виявився найшвидшим на стометрівці. «Бронзу» у стрибках у висоту, подолавши планку 1.75 м, здобула Дар’я Озерянова.

Марія Ларіна тріумфувала в метанні диска з результатом 41.27 м, а Андрій Дибка – у стрибках з жердиною (4.90 м). Ще одне «золото» у скарбничку регіону додала команда юніорів з естафетного бігу 4х100 м: Данило Полковников, Владислав Резун, Микола Овсянников і Олександр Сосновенко, які фінішували з часом 43.53 с.

Друге місце, подолавши дистанцію в 1500 м за 3:56.55 хвилини, посів Руслан Наумов.

Бронзовими призерами чемпіонату України серед юніорів стали: Єгор Семенов – у стрибках у висоту (1.95 м), Юлія Токарєва – у метанні молота вагою 4 кг (46.35 м), Діана Фролова – у метанні списа (40.42 м).