Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Оздоровчий збір юних борців Донеччини на морському узбережжі в Урзуфі

З 6 серпня на узбережжі Азовського моря в селі Урзуф (Мангушський район Донецької області) триває навчально-тренувальний оздоровчий збір юних борців Донеччини під керівництвом тренера-викладача відділення боротьби греко-римської КПНЗ «Обласна СДЮСШОР з видів боротьби» Павла Тяпіна та тренера-викладача КЗ «КДЮСШ «Прометей» (м. Маріуполь) Андрія Тяпіна.
 
Маріупольські ветерани греко-римської боротьби, майстри спорту, а нині небайдужі громадяни-меценати Олександр Дерепаска та Сергій Суряга  гостинно зустріли та розташували учнів-спортсменів на території приватної оселі. 
 
Юні борці мають нагоду гарно відпочити, потренуватися на чистому морському повітрі, скупатися у прозорій солоній воді, відвідати водні атракціони, покататися з вітерцем на «банані». Збалансоване живлення для юних спортсменів організовано у кафе вищого розряду.
 
Можливості провести спільне тренування зі спортсменами Київської області, які теж оздоровлюються у селі Урзуф, додають учасникам збору досвіду та впевненості в своїх силах. Навчально-тренувальний оздоровчий збір є запорукою гарного здоров’я та майбутніх перемог.   
 
11.08.2020

Новини

 

Плани заходів
з 01.03 по 07.03.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах