Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Восени обласний лікарсько-фізкультурний диспансер у Бахмуті прийме перших відвідувачів

Підходить до завершення реалізація проєкту з реконструкції комплексу будівель для обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, що після переміщення з Донецька відновлює повноцінну діяльність у місті Бахмут на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Артемівськ державного підприємства «Донецька залізниця» (за адресою: вул. О.Сибірцева, 3).

31 липня з робочим візитом на об’єкті побували заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

З представниками організацій, дотичних до реалізації проєкту, керівництво області обговорило нагальні питання, які потребують завершення до дати офіційного відкриття: налагодження зовнішнього електропостачання, розміщення меблів та медичного обладнання, а також оформлення необхідних документів задля введення в експлуатацію. При цьому в усіх будівлях комплексу – головному корпусі, гуртожитку та водолікарні – за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету вже зроблено всі види робіт.

У диспансері функціонуватимуть палатне відділення на 8 ліжок, діагностичне та реабілітаційне відділення, хірургічний блок, рентгенівський кабінет, зал лікувальної фізкультури, кабінети механотерапії, фізіотерапії, з масажу; лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень; кабінети лікарів – кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психотерапевта, невропатолога, стоматолога.

У гуртожитку на 8 кімнат проживатимуть медичний персонал та лікарі, а також тимчасово розміщуватимуться спортсмени. Для якісного відновлення відвідувачів збудовано водолікарню, яка має басейн, сауну, інфрачервону сауну, сольову кімнату, ванне відділення, а також тенісний корт. Окрім цього, у рамках реалізації проекту облаштовано парковку на 8 автомобілів, гараж, виконано благоустрій території.

Нагадаємо, що обласний лікарсько-фізкультурний диспансер має за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом. У його завдання входить контроль над функціональним і фізичним станом спортсменів різного віку – від дітей, які роблять перші кроки в спорті, до провідних атлетів.

 
 
 
 
 
31.07.2020

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 03.08 по 09.08.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Управління запрошує всіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах