Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Змагання з паркового та пляжного волейболу в Дружківці

25 липня у місті Дружківка, в районі підвісного мосту, пройшли змагання з паркового та пляжного волейболу в рамках обласного фестивалю «Здорова молодь - здорова нація».

Змагання проведено за ініціативи міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, об’єднання активної молоді, надання можливості проявити кожному свої таланти, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед молоді.

Змагання відбулись з паркового та пляжного волейболу за участю команд хлопців, дівчат та змішаних команд. Поєднання досвіду та молодої енергії, майстерності та неперевершених емоцій, підтримка вболівальників – все це загартовує та надихає на подальшу невпинну роботу над собою.

У підсумку напружених баталій команда «Трійця» посіла перше місце з паркового волейболу, вигравши у команд ОДЮСШ №2 та ОДЮСШ №1, які здобули друге та третє місця відповідно.

У фіналі турніру з пляжного волейболу зустрілися досвідчені команди «Каракатиця» та «Авіатор». Перемогу з впевненою перевагою здобула команда «Каракатиця». Третє місце посіла команда ОДЮСШ.

Переможців змагань нагороджено кубками, грамотами та медалями.

 

27.07.2020

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 03.08 по 09.08.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Управління запрошує всіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах