Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Костянтинівці провели відкриту районну першість з футболу серед юнаків

28 червня на стадіоні «Рекорд» міста Костянтинівка відбулася відкрита першість Костянтинівського району Донецької області з футболу серед команд 2007-2008 років народження та молодше під гаслом «Хворіємо тільки футболом».

Учасників на початку заходу привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та заступник голови Костянтинівської міської ради Дмитро Штагер.

Команди розділили на 2 підгрупи, які грали в різний час. Матчі вирізнялися спортивним азартом та цікавою боротьбою: було помітно, що хлопці скучили за футбольними змаганнями.

Переможці підгруп – ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та ДЮФК «Шахтар» міста Добропілля – зійшлися у фіналі, де з рахунком 4:1 тріумфували «колосівці». Матч за третє місце завершився мінімальною перевагою ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району над ДЮФК «Шахтар» міста Торецьк – 1:0.

Місця з п’ятого по сьоме відповідно за підсумками змагань посіли команди ДЮСШ «Колос»-2 Костянтинівського району, ДЮФК «Донбас» м. Костянтинівка та ДЮФК «Восток» м. Костянтинівка.

Організатором турніру виступила ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради (директор Ігор Жарков) за підтримки відділу культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації та РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради.

 

30.06.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах