Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Низка спортивних заходів у Бахмуті до Дня молоді та Дня Конституції

Протягом тижня (20-28 червня) у місті Бахмут відбулись заходи, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України: змагання з міні-футболу, скандинавської ходьби, а також «Веселі старти» серед учнів КДЮСШ №1. 

20-28 червня проведено змагання з міні-футболу, в яких взяли участь вісім кращих міських команд і гості Бахмута. Команди продемонстрували високий рівень майстерності, жагу до перемоги, яскраву гру та незабутні емоції. 

У фіналі турніру зійшлися команда «Бахмут-Агро» і «Троя» з міста Троїцьке. З рахунком 6:3 перемогли господарі турніру. Третє місце посіла команда «Мікос-Укроп» (м. Костянтинівка), четверте - команда «Спартак-Юніор».

Усіх фіналістів нагороджено грамотами, медалями та командними цінними призами.

Також цінні призи отримали кращий гравець турніру Костянтин Артюх («Бахмут-Агро») і кращий воротар Олександр Чаплік («Бахмут-Агро»).


 


25 червня у Бахмуті вперше проведено змагання та майстер-клас зі скандинавської ходьби. Понад 20 жінок взяли участь у змаганнях у двох вікових категоріях: до 35 років та 35+.

Учасниці змагалися на дистанції 2 км. Чемпіонок та призерок змагань нагороджено грамотами, медалями та призами від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.


26 червня проведено «Веселі старти» серед вихованців КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради. Головна мета змагань - формування у дітей мотивації та залучення їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя.

40 учнів з чотирьох відділень КДЮСШ №1 взяли участь у цікавих і різноманітних естафетах з елементами баскетболу, легкої атлетики, акробатики, хокею. Хлопці та дівчата показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання. Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними показали себе учні:

І місце - відділення футболу,

ІІ місце - відділення легкої атлетики,

ІІІ місце - відділення волейболу.

Усіх учасників нагороджено грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та солодкими призами.

30.06.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах