Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Добропіллі планують масштабну розбудову спортивної інфраструктури

25 червня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Добропілля, де розглядається можливість реалізації цілої низки проєктів щодо покращення спортивної інфраструктури.

З перспективними планами керівництво області ознайомив Добропільський міський голова Андрій Аксьонов. Зокрема, на земельній ділянці по вулиці Незалежності поруч із Палацом спорту намічається будівництво навчально-тренувального спортивного майданчика з надувним куполом, який матиме сучасні комфортні умови для проведення занять зі спортивної гімнастики та тенісу. Проєкт подано на участь у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік. Згідно ПКД, що було розроблено в 2018-2019 роках, вартість зведення об’єкту складає 19,3 млн грн.

Однією зі складових спортивного комплексу Добропілля є будівля плавального басейну. В рамках капітального ремонту споруди 1970 року потрібно виконати цілу низку заходів: облаштування чаші басейну, внутрішнє оздоблення приміщень, заміну покриття підлоги, внутрішніх та зовнішніх дверних та віконних шибок (вітражів), систем електро- та водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціювання. Вартість робіт складає 41,5 млн грн, проєкт реалізовуватиметься в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Також масштабного оновлення дочекався Палац спорту в місті Білозерське, збудований у 1968 році. Його капітальний ремонт розпочато в 2018 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету, і наразі будівельна готовність складає 75%. Загальна вартість робіт – 20,5 млн грн, на 2020 рік передбачено кошти у сумі 4,5 млн грн. Очікується, що після введення в експлуатацію на базі Палацу спорту новий розвиток отримають такі види спорту, як баскетбол, бокс, важка атлетика, дзюдо, кікбоксинг, теніс настільний, футбол.

 
 
 
 

Окрім цього, у місті Добропілля на етапі розробки ПКД знаходяться ще два проєкти, спрямовані на залучення населення до занять фізичною культурою та спортом. Так, у будівлі по вулиці Мечнікова, б. 16А планується створення «Академії бойових мистецтв». Проведення реконструкції передбачатиме покращення умов для занять в існуючих секціях з кікбоксингу, косіки карате та в тренажерному залі, а також відкриття нових секцій з інших видів єдиноборств. Унікальним для України може стати проєкт з облаштування памп-треку (спеціальної велосипедної траси) та dream-парку: розглядається можливість створення такого об’єкту на ділянці площею 12 тис. кв. м. у мікрорайоні Сонячний.

 

25.06.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах