Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласну стипендію отримуватиме тренер з пауерліфтингу Сергій Федоренко

25 червня в місті Краматорськ відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій тренерам Донецької області за підготовку спортсменів з олімпійських, неолімпійських видів спорту, спортсменів з інвалідністю – переможців, призерів та фіналістів офіційних міжнародних змагань.

Головував на заході заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін. Про ситуацію щодо тренерів, яким із обласного бюджету призначено щомісячні стипендії на 2020 рік, доповів начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Нагадаємо, з 1 лютого поточного року, уперше на Донеччині, призначено стипендії 30 тренерам (20 – олімпійські види спорту, 5 – неолімпійські види спорту і ще 5 – види спорту серед осіб з інвалідністю). Раніше стипендії отримували тільки спортсмени, а за успішні виступи на міжнародній арені атлети та їх наставники заохочувались одноразовими грошовими винагородами

Володимир Мицик представив на розгляд комісії заяву від заслуженого тренера України з пауерліфтингу Івана Збандута, який повідомив, що через погіршення стану здоров’я та за сімейними обставинами тимчасово не має можливості займатися тренерською діяльністю.

Зважаючи на це, члени обласної комісії вирішили призначити стипендію в розмірі 2 прожиткових мінімумів, починаючи з 1 липня, іншому тренеру з неолімпійських видів спорту, якого раніше було включено до резерву. Присутні одноголосно проголосували за кандидатуру Сергія Федоренка – тренера-викладача з пауерліфтингу дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради, особистого наставника майстрів спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Костянтина Мусієнка та Антоніни Марченко, майстра спорту України Дар'ї Русаненко, володарів численних нагород чемпіонатів світу та Європи.

Відзначимо, що засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій тренерам Донецької області проводитимуться за потреби. Зміни у переліках стипендіатів передбачено в разі зниження спортивних результатів, невиконання індивідуального плану підготовки, припинення виступів або дискваліфікації спортсмена, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу.

 
 
25.06.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах