Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Денис Клюшников ознайомився з ходом реконструкції в Слов’янську стадіону імені Юрія Скиданова

25 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников під час робочої поїдки в місто Слов’янськ відвідав стадіон імені Юрія Скиданова, реконструкція якого відбувається в рамках програми «Велике будівництво», започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.

Проєктом передбачено: ремонт трибун на 2550 місць і адміністративної будівлі, облаштування бігових доріжок навколо існуючого футбольного поля 105х68 метрів, що залишиться з натуральним газоном, а також огорожі по периметру стадіону, будівництво тенісного корту, міні-футбольного поля, універсального майданчику для гри у волейбол та баскетбол, майданчику з тренажерним обладнанням.

На оновлення стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» у 2020 році передбачено 35 469,872 тис. грн., з яких 31 922,884 тис. грн. – це кошти Державного фонду регіонального розвитку, 3 546,988 тис. грн. – кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, 14 травня в рамках національного проєкту «Велике будівництво» було відкрито перший в Україні спортивний об’єкт – крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького» міста Краматорськ. До кінця 2020 року на території Донецької області мають відреконструювати стадіони у Селидовому і Слов’янську, збудувати «з нуля» стадіон у Волновасі та ще один у Краматорську.

 
 
 
25.05.2020

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 03.08 по 09.08.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Управління запрошує всіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах