Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині визначено переможців конкурсного відбору на посади керівників обласних спортивних шкіл з боксу та кікбоксінгу

22 травня в Краматорську за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулися засідання комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу.

Члени комісій розглянули надіслані від кандидатів пакети документів на відповідність встановленим вимогам. Так, до участі в конкурсному відборі на посаду директора ДО СДЮСШОР з боксу було допущено двох осіб: Віктора Поліщука та Олександра Швайка, а на посаду директора Обласної ДЮСШ з кікбоксінгу єдиним претендентом виявився Олександр Гончаров.

Присутні заслухали конкурсні пропозиції від кандидатів, поцікавившись їх перспективними планами з розвитку боксу та кікбоксингу WAKO на дитячо-юнацькому рівні – як у місті Покровськ, де знаходяться офіси спортивних шкіл, так і загалом на території Донецької області.

За підсумками обговорення члени комісій проголосували за визнання Швайка Олександра Андрійовича переможцем конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального позашкільного навчального закладу «Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу», а Гончарова Олександра Сергійовича визнали переможцем конкурсного відбору на зайняття посади директора «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу».

 
 
 
 
 
22.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах