Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Вадим Філашкін та Володимир Мицик перевірили хід оновлення в Бахмуті обласних спортивних об’єктів

19 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Вадим Філашкін та Володимир Мицик перевірили хід слідування наміченому графіку завдань, а також акцентували увагу на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт.

Нагадаємо, обласний лікарсько-фізкультурний диспансер розташовуватиметься на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Артемівськ державного підприємства «Донецька залізниця» за адресою: вул. О.Сибірцева, 3. Роботи з реконструкції, розпочаті в жовтні 2017 року, виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Майбутній комплекс матиме за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом, та стане єдиним подібним в Україні.

Станом на сьогоднішній день в головному корпусі та гуртожитку завершено всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, об’єкти мають елементи доступності для маломобільних груп населення (пандуси, електропідйомники та ліфт). Облаштовано зовнішні системи водопостачання, каналізації та теплопостачання, а також огорожу. Проведено кабельні лінії від змонтованої двосекційної підстанції до будівель та зовнішнього освітлення. Збудовано парковку на 8 автомобілів, тривають роботи з улаштування тенісного корту, благоустрою та озеленення території закладу.

Щодо будівлі для майбутньої водолікарні, проведено всі земельні роботи, улаштування фундаменту, зведення зовнішніх стін та перегородок зі шлакоблоку, монтаж віконних блоків, перекриття залізобетонними плитами, тривають монтаж покрівлі, утеплення фасадів, підведення комунікацій, також ведуться опоряджувальні роботи і монтаж систем вентиляції та кондиціювання.

 
 
 

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке відіграє дуже важливу роль у процесі підготовки спортсменів високого класу, з 2015 року функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» за адресою: вул. Черняховського, 26.

З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів по вулиці Благовіщенській. Його загальна вартість за експертним звітом складає 176330,862 тис. грн., і фінансуватимуться він за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На сьогоднішній день виконано 80% підготовчих робіт, тривають земляні роботи.

Відзначимо, що реалізація проєкту щодо учбового корпусу для ДВУОР ім. С.Бубки передбачає: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард», що поруч, бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.

 
 
 
19.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах