Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


За ініціативи НОК відбувся вебінар щодо сучасної системи знань у підготовці атлетів

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України й Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України продовжує серію онлайн-конференцій з олімпійської підготовки та освіти. 

14 травня до чергового науково-освітнього вебінару долучилися близько 600 спортсменів, тренерів та фахівців спорту з України, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Молдови, Узбекистану.

Темою для продуктивного спілкування стали важливі аспекти підготовки спортсменів, а саме: «Координація, спритність, гнучкість, швидкість: сучасна система знань». Своїм досвідом та знаннями поділився лектор зустрічі – доктор педагогічних наук, професор Олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимир Платонов.         

Відзначимо, що серія щотижневих науково-освітніх зустрічей включає в себе питання щодо олімпійської підготовки, основ раціонального харчування спортсменів протягом карантину, психологічного супроводу, історії олімпійського руху, олімпійської освіти та багато іншого.

 

Відеозапис вебінару від 14.05.2020 розміщено на Youtube-каналі НОК України:

 
14.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах