Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Для вчителів фізичної культури провели онлайн семінар-практикум

13 травня відбувся онлайн семінар-практикум на тему: «Удосконалення педагогічної майстерності шляхом упровадження передового педагогічного досвіду в умовах дистанційного навчання». Організатором виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за ініціативи Відділення НОК України в Донецькій області та Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Більше 100 викладачів фізичної культури та предмету «Захист України» з начальних закладів області долучилися до заходу. Модератором виступив завідувач відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації ДонОблІППО Олексій Качан.

Про напрямки діяльності щодо реалізації проєктів Національного олімпійського комітету України на території Донецької області в умовах дотримання карантинних заходів доповів відповідальний секретар регіонального відділення НОК Дмитро Подопригора. Увага учасників була привернута до Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», про підготовку до Всеукраїнського Олімпійського дня, а також нові шляхи реалізації спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

Начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Ігор Нестеренко окреслив напрямки координації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в навчальних закладах, а також тренувального процесу і проведення спортивних заходів в умовах карантинних обмежень.

Кожен учасник семінару отримав можливість поставити питання організаторам, як за темою зустрічі, так і взагалі про функціонування спортивної галузі в області, та отримати кваліфіковану відповідь.

Відеозапис онлайн-семінару розміщено на Youtube-каналі Відділення НОК України в Донецькій області:

 
13.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах