Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


З 11 травня послаблено карантинні обмеження щодо спортивної сфери

11 травня набула чинності постанова Кабінету Міністрів № 343 про послаблення карантинних обмежень, впроваджених у зв’язку із запобіганням поширенню випадків захворювань, спричинених коронавірусом. У документі передбачено зняття певних заборон і у сфері фізичної культури та спорту.

На першому етапі виходу з карантину дозволено всім верствам населення та віковим групам заняття спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідування спортивних майданчиків на вулиці.

Відповідно до вищенаведеної постанови Кабінету Міністрів, дозволено навчально-тренувальний процес національних збірних України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменам командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів (особи, які є гравцями командних ігрових видів спорту, заснованими професійними спортивними клубами, що передбачено спортивними статутами, та діяльність яких є основним джерелом їх доходів). Поновлюється робота закладів, які забезпечують цей процес.

Водночас, інші обмеження уряд продовжив до 22 травня. Зокрема, залишається актуальною заборона щодо відвідування спортзалів та фітнес-центрів, неможливим є проведення спортивно-масових заходів.

Обов’язковою умовою послаблення карантину є дотримання протиепідемічних заходів: забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, перебування у приміщенні, залі, майданчику тощо не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також інших норм, встановлених у населеному пункті та для суб’єктів господарювання незалежно від їх підпорядкування.

«Не забувайте, що пандемія триває та кожному потрібно ставитися до цього дуже ретельно. Не забувайте про санітарні умови та дистанцію. Всім здоров’я», - наголошують у Міністерстві молоді та спорту України.

 
11.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах