Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Дружківці визначили переможців онлайн-конкурсу «СпортЕрудит»

Наприкінці квітня – на початку травня в умовах карантинних заходів, впроваджених з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, Дружківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради виступили організаторами інтелектуального онлайн-конкурсу «СпортЕрудит».

Вікторина проходила в три тури, питання щодо історії розвитку видів спорту, правил гри, а також міських спортивних громадських організацій публікувалися на сторінці міського центру «Спорт для всіх» у Facebook, там же приймалися відповіді від учасників.

У підсумку, переможцем першого туру на тему «Фігурне катання» стала Аріна Матвєєва, учениця ЗОШ № 6, кращим у другому турі на тему «Волейбол» виявився Данило Білий, студент Дружківського професійного ліцею, а в третьому турі на тему «Футбол» організатори відзначили Юлію Назарчук, ученицю ЗОШ № 7, та Артема Пантелеєва, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. Найкмітливіші отримали грамоти та призи.

 
08.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах