Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


За ініціативи НОК спортсмени й тренери розглянули питання фармакологічної підтримки тренувального процесу

7 травня в рамках серії вебінарів з олімпійської підготовки та освіти відбулася чергова, вже третя за ліком, онлайн-конференція, що ініційована НОК України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України. 

Участь у заході взяли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, які привітали учасників та наголосили на важливості проведення освітніх програм, закликавши колег й надалі долучатися до подібних заходів.

Лектором вебінару на тему «Фармакологічна підтримка тренувального процесу спортсменів» виступила заступник директора Олімпійського інституту НУФВСУ, доктор біологічних наук, професор Лариса Гуніна.

До обговорення долучилися понад 600 атлетів, тренерів і фахівців спорту з України, Азербайджану, Республіки Білорусь, Вірменії, Естонії, Казахстану, Латвії, Молдови, Узбекистану.

Відзначимо, що в рамках цієї серії онлайн-конференцій заплановано проведення освітніх та наукових вебінарів у щотижневому форматі, що стосуватимуться різних аспектів олімпійської підготовки, основ раціонального харчування спортсменів протягом карантину, психологічного супроводу, історії олімпійського руху, олімпійської освіти та багато іншого.

 

Відеозапис вебінару від 07.05.2020 розміщено на Youtube-каналі НОК України:

 
07.05.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах