Плавці Донеччини – із нагородами зимового чемпіонату України в Харкові

10-13 березня в 50-метровому басейні «Акварена» міста Харків відбувся зимовий чемпіонат України з плавання, у якому взяли участь спортсмени з 20 областей та столиці країни, а також Республіки Казахстан.

Донецьку область на змаганнях представили 20 плавців (7 жінок та 13 чоловіків), у активі яких опинилося «золото» і «срібло».

Команда в складі Євгенії Григоренко (Соледар/Бахмут), Ігоря Німченка (Соледар), Ольги Медведєвої та Микити Жирова з Маріуполя стала другою в комбінованій змішаній естафеті 4x100 м. Їх час склав 4:04.78 хвилини – це на 3.9 секунд менше, ніж у переможців із Дніпропетровської області.

У особистих змаганнях серед дорослих Ольга Медведєва перемогла на дистанції 200 м брасом із результатом 2:34.40 хв., а також фінішувала четвертою на дистанції 100 м брасом (1:13.08 хв.).

Євгенія Григоренко посіла 5 місце за підсумками запливу 50 м на спині (30.56 с), Микита Жиров став п’ятим на дистанціях 400 м вільним стилем (4:03.66 хв.) та 200 м комплексним плаванням (2:09.55 хв.).