Волейбольне змагання серед шкільних команд Костянтинівського району
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/photo_m.jpg)
4 березня у Костянтинівському районі, на базі Софіївського НВК, відбулись змагання з волейболу серед шкільних команд юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші.
Трійка найкращих дівочих команд:
І місце - Софіївський НВК,
ІІ місце - Марківська ЗОШ,
ІІІ місце - Торський НВК.
Трійка найкращих юнацьких команд:
І місце - Софіївський НВК,
ІІ місце - Марківська ЗОШ,
ІІІ місце - юнаки 2007-2009 р.н.
Змагання проведено з метою розвитку і популяризації волейболу в районі, пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання молоді, виявлення сильніших команд.
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/images/voley_kost-rn_03.jpg)
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/images/voley_kost-rn_04.jpg)
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/images/voley_kost-rn_05.jpg)
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/images/voley_kost-rn_06.jpg)
![](/_img/news/72e47c16b289bdca/images/voley_kost-rn_01.jpg)
05.03.2020