Волейбольне змагання серед студенток Слов’янська
![](/_img/news/134bf69e405d2ea4/photo_m.jpg)
26 лютого у місті Слов’янськ, у спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ», пройшли змагання з волейболу серед дівочих команд в рамках Спортивних ігор серед студентів ВНЗ у 2019-2020 навчальному році.
У змаганнях взяли участь три команди дівчат. За підсумками змагань у впертій боротьбі перемогла команда Слов’янського коледжу Луганського Національного авіаційного університету. Друге місце виборола команда Слов’янського енергобудівного технікуму, а третє місце посіла команда Слов’янського хіміко-механічного технікуму.
Усі команди та кращих гравчинь нагороджено грамотами від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. Команди-призерки отримали м’ячі, а найкраща команда – наколінники для гри у волейбол від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
![](/_img/news/134bf69e405d2ea4/images/vol_slov_03.jpg)
![](/_img/news/134bf69e405d2ea4/images/vol_slov_01.jpg)
![](/_img/news/134bf69e405d2ea4/images/vol_slov_02.jpg)
03.03.2020