Змагання з волейболу серед команд хлопців Костянтинівки

З 24 по 28 лютого у місті Костянтинівка пройшли змагання з волейболу серед команд хлопців усіх закладів освіти міста.

Тринадцять команд, які взяли участь у спортивних баталіях, показали гідну майстерність та бажання перемогти, продемонстрували згуртованість своїх команд, добрі фізичні та психологічні якості.

Запекла боротьба на майданчику й напружені емоції вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

За підсумками проведеного турніру перемогла команда ЗЗСО №5, друге місце посіла команда ЗЗСО №3, третє місце – команда ЗЗСО №1.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями від міського відділу культури та грамотами управління освіти Костянтинівської міської ради.

Змагання проведено з метою зміцнення здоров’я, розвитку волейболу, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в Костянтинівці.