Дмитро Стеценко – срібний призер міжнародного турніру з боротьби самбо у Мінську

З 20 по 22 лютого у місті Мінськ (Білорусь) традиційно пройшов етап Кубку світу «Міжнародний турнір на призи президента Республіки Білорусь» серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове). У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 20 країн.

Найкращих серед чоловіків та жінок у спортивному та бойовому розділах самбо визначали протягом двох днів запеклої боротьби.

Донеччину у складі національної збірної України представили Дмитро Стеценко, Артур Саркісян і Сергій Сагайдаков.

За підсумками змагань у ваговій категорії до 82 кг Дмитро Стеценко посів другу сходинку п’єдесталу пошани і здобув срібну медаль у спортивному розділі самбо.

Артур Саркісян та Сергій Сагайдаков не вийшли до фіналу, поступившись супротивникам.

Нагадаємо, Дмитро Стеценко - член національної збірної, майстер спорту України з боротьби самбо, учасник ІІ Європейських ігор-2019 (Мінськ, Білорусь). Тренують спортсмена Вадим Рогач і Валерій Пархоменко.

Зазначимо, що національна збірна команда привезла в Україну 28 нагород (6 золотих, 10 срібних і 12 бронзових).

Трансляція змагань велась на офіційному сайті та каналі Youtube міжнародної федерації самбо FIAS (International Sambo Federation), яка надає можливість спостерігати за сутичками на килимах та вболівати онлайн.