У Димитрові пройшла зимова першість з туристичного багатоборства серед школярів

25 січня в спортивному залі української гімназії пройшли змагання зимової першості з туристичного багатоборства серед школярів, присвячені Дню Соборності України.

Юні туристи змагалися у двох вікових групах: молодша (5-8 класи) і старша (9-11 класи).

Програма змагань складалася з особисто-командної першості з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод», а також конкурсно-спортивної програми (туристська естафета, снайперське орієнтування, в’язка вузлів, топографія).

Переможцями в особистій першості з техніки пішохідного туризму стали представники команди української гімназії у старшій і молодшій віковій групі.

Також учні української гімназії завоювали впевнену перемогу в командному заліку.

Друге місце в молодшій групі посіла команда ЗОШ № 1, третє – школа-інтернат. У старшій віковій групі другими стали представники ЗОШ № 6, а третіми – міського ліцею.

Переможці в командному та особистому заліку нагороджені кубками та грамотами комітету з фізичної культури і спорту Димитрівської міської ради.