Шість медалей всеукраїнських змагань здобули гирьовики Донеччини у Києві

З 14 по 16 лютого в місті Київ відбулися всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок» і чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів.

Позмагатися у турнірі прибули понад 150 гирьовиків з 10 областей і студенти 21 вищого навчального закладу.

За підсумками особистого заліку всеукраїнських змагань «Гвардійський ривок» Леонід Гаража виборов титул чемпіона серед дорослих у ваговій категорії 73 кг.

Чемпіонат України серед студентів приніс Донецькій області ще п’ять нагород: Владислав Хоменко здобув золоту і срібну медалі у боротьбі з вагою гирь 24 і 32 кг серед юніорів; срібні нагороди вибороли Віктор Білець (в/к 85 кг) і Олександр Рибін (73 кг); бронзовою призеркою серед дорослих стала Анастасія Устинова, яка виступила у ваговій категорії 68 кг.

У загальнокомандному заліку чемпіонату України серед студентів Донецька область стала другою серед 21 ВНЗ.