Медальний виступ Донеччини на міжнародному турнірі з вільної боротьби в Білорусі

З 6 по 8 лютого у місті Мінськ (Білорусь) відбувся міжнародний турнір «Медвежонок» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., в якому взяли участь понад 150 спортсменів з Білорусі, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, України, Естонії та Росії.

На міжнародному турнірі Донецьку область гідно представили спортсменки, які тренуються і навчаються в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут).

Чемпіонкою у ваговій категорії до 69 кг стала Євгенія Сєдих (м. Бахмут, перші тренери – Максим та Андрій Єфремови).

Срібною призеркою у вазі до 49 кг стала Аїда Керимова (м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).

Бронзовою призеркою у вазі до 49 кг стала Марина Гетта (м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).

Бронзовою призеркою у вазі до 57 кг стала Олександра Федорченко (м. Мирноград/Бахмут, перший тренер – Олександр Веремієнко).

Шосте місце у вазі до 43 кг посіла Віолетта Семчова (м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).

До змагань команду підготував тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Григорій Шепелєв.

Зазначимо, що Євгенія Сєдих і Аїда Керимова зараховані до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2020 рік