Чемпіонат області серед волейболісток до 16 років у Бахмуті: переможна гостинність

6-9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмут відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років і молодших.

За звання кращих у техніко-тактичній підготовці змагалися 9 команд із Бахмута, Лиману, Покровська, Сіверська, Соледару.

Волейболістки КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, вихованки тренера Олени Дробітько, продемонстрували відмінну гру та командну взаємодію: старші дівчата стали переможницями чемпіонату, впевнено обігравши всіх суперниць, а молодші дівчата посіли 2 місце. Замкнули трійку призерів спортсменки Соледару.

Кращі команди нагородили грамотами, медалями і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.