Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Добропіллі презентували першу жіночу команду з баскетболу

8 лютого у Палаці спорту міста Добропілля відбулося урочисте вітання БК «Добропілля» – жіночої команди з баскетболу, першої в історії КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти Добропільської міської ради». 
 
Мешканцям Добропілля та за його межами відомо, що місто претендує на звання спортивної столиці Донеччини. Спортивне життя представлено багатьма секціями, вихованці яких є багаторазовими чемпіонами різних змагань.
 
Баскетбол є одним з найпопулярніших серед командних спортовних ігор. У 2019 році відновився тренерський склад відділення баскетболу ДЮСШ, а для розвитку баскетболу до міста залучено нових тренерів - Леоніда Михалка та Олексія Очеретного.
 
Керівники міста доручили тренерові-викладачеві Олексію Очеретному сформувати команду дівчат, яка була б спроможною конкурувати з іншими жіночими командами і спортивними клубами України.
 
Для реалізації цілей і завдань було проведено цілеспрямований набір і спортивний відбір кандидатів до збірної команди на базі двох закладів загальної середньої освіти: Добропільский НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів №4 – ДНЗ» (директор Світлана Томчук), а також НВК «І-ІІІ ст.№7 – ДНЗ» (директор Людмила Мелешко). 
 
Наразі склад команди з 12 основних гравчинь і 9 запасних сформовано і затверджено в ДЮСШ. Надалі проводиться конкурсний набір кандидаток у команду.
 
Керівники шкіл сприяють формуванню та становленню команди. На початковому етапі була сформована основа команди в кількості 16 осіб, які у грудні 2019 року вперше захищали честь міста на чемпіонаті Донецької області у Мирнограді, де посіли четверте місце. 
 
З метою підняття командного духу, налаштування гравчинь на подальші перемоги у змаганнях більш високого рівня 8 лютого у Палаці спорту Добропілля відбулося урочисте вітання БК «Добропілля» - жіночої баскетбольної команди, першої в історії КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти Добропільської міської ради».
 
З привітанням до спортсменок звернувся начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської  ради Віталій Кличов, а також директор ДЮСШ Ірина Базюк. Юні баскетболістки отримали іменні сертифікати про зарахування до відділення баскетболу ДЮСШ.
 
 
Приємним сюрпризом для всіх присутніх став виступ команди черлідерів. Після цього за традицією пройшло тренування у форматі «діти + батьки». І, як завжди, всі учасники отримали позитивні емоції та заряд бадьорості. Кожен присутній мав можливість написати свої побажання юній команді на стенді «Лист у майбутнє БК «Добропілля».
 
Дівоча команда після отримання сертифікатів розпочала підготовку до кваліфікаційного чемпіонату України, який відбудеться в місті Залізний Порт Херсонської області з 7 по 13 червня.
 
Після цього команда отримає можливість захищати честь Добропілля в регулярному чемпіонаті України (Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга) сезону 2020-2021 рр.
 
Команда отримала завдання - потрапити в дивізіоні А і закріпитися серед кращих команд України. Сподіваємося, що всі побажання здійсняться, і дівчата досягнуть великих успіхів, а назва міста пролунає і за межами нашої країни.
 
11.02.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах