Спортсмени Донеччини завоювали 8 медалей на міжнародному молодіжному турнірі з греко-римської боротьби

23-25 ​​січня в Запоріжжі пройшов XIX міжнародний молодіжний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна.

Участь у змаганнях взяли команди з Росії, Литви, Молдови та всіх регіонів України. Для українських спортсменів турнір є рейтинговим.

За підсумками змагань представники Донецької області завоювали 8 медалей: 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових.

Чемпіонами змагань стали краматорчанин Станіслав Литвинов і маріуполець Євген Cавета – у вагових категоріях 66 і 96 кг відповідно.

Срібну медаль у вазі 60 кг завоював маріуполець Насрулах Насібов.

Володарями «бронзи» стали:

- у ваговій категорії 55 кг – Олександр Трифонов (Маріуполь);
- у ваговій категорії 60 кг – Максим Євтушенко (Краматорськ);
- у ваговій категорії 96 кг – Микола Крисов (Маріуполь);
- у ваговій категорії 120 кг – Дмитро Чмихов (Вугледар) і Микола Кожухов (Маріуполь).

На фото: тренер Олег Євтушенко зі своїми вихованцями Станіславом Литвиновим та Максимом Євтушенко.