Донеччина вперше перемогла на національному юніорському чемпіонаті з легкої атлетики

3 та 4 лютого у місті Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Вперше за часи незалежної країни збірна команда Донецької області перемогла у командному заліку (701 очко), випередивши команду Харківської області (674) та збірну Києва (655).

Кирило Приходько переміг на дистанції 200 м (21,76) і став срібним призером на дистанції 60 м (6,90). Ще одну нагороду найвищої проби додала Євгенія Коновалова у бігу на 60 м (7,63).

Серед стрибунів з жердиною не було рівних Андрію Дибці, який підкорив планку на висоті 5 м 00 см, а Ярослав Бублик посів на п’єдесталі третє місце (4,79). Бронзовим призером у стрибках у висоту став Єгор Семенов (2,00).

Перемогу в естафеті 4х200 м (з часом 1.29,73) святкувала збірна команда юніорів Донецької області: Олександр Сосновенко, Кирило Приходько, Данило Журавов, Микола Овсянников.

Бронзову нагороду в естафетному бігу 4х200 м (1.44,72) виборола збірна юніорок Донеччини: Ольга Дибка, Євгенія Коновалова, Еліна Пристинська, Кристина Юрчук.

Залікові бали для перемоги Донецької області у загальнокомандному заліку додали атлети, які зупинились за крок від п’єдесталу пошани: Микита Поліщук (4 місце, стрибки з жердиною, 4,60), Володимир Немченко (4 місце, штовхання ядра, 14,16), Олександр Байбара (5 місце, біг на 400 м, 51,15), Дар’я Озерянова (5 місце, стрибки у висоту, 1,70).

Варто зазначити, що усі золоті медалі для Донеччини здобули вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.