У Бахмуті пройшов міський етап всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга»

З 27 по 30 січня у місті Бахмут, в ігровому залі спортивно-оздоровчого комплексу «Металург», відбувся міський етап всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга».

Команди хлопчиків десяти загальноосвітніх шкіл змагалися за кубок від  управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та право представляти місто на зональних обласних змаганнях. Більшість команд здобули «футбольний досвід» на тренувальних заняттях футбольних клубів, спортивних секціях загальноосвітніх шкіл.

Турнір видався видовищним та напруженим. У фіналі зустрілися представники двох різних футбольних клубів, що надало ще більше інтриги та емоцій, свідками яких були численні вболівальники та батьки юних футболістів.

За підсумками усіх ігор найсильнішими стали: І місце – ЗОШ №12, ІІ місце – ЗОШ №7, ІІІ місце – ЗОШ №24.

Кубок та право грати у зональних обласних змаганнях здобули хлопчики загальноосвітньої школи №12.