Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Селидове

10 січня регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у місто Селидове. Місцем проведення заходу обрали спортивний комплекс комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», і це не випадково – його вихованці регулярно беруть участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях, займають призові місця, підвищують розряди, стають майстрами і кандидатами в майстри спорту.

Свято розпочалося з урочистої церемонії підняття Державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, що проходитимуть з 9 по 22 січня в швейцарській Лозанні. Вітаючи присутніх, виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора розповів, що метою олімпійського руху є пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу, об’єднання всіх навколо спорту. Також до учасників челенджу від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова звернувся директор КЗ «ДЮСШ м. Селидового» Олександр Шостак.

Захід зібрав близько 80 школярів, а також представників спортивної громадськості міста. З величезним завзяттям хлопці та дівчата намагалися синхронно виконати активні рухи під запальну музику і, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради Андрій Косенок передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Мирноград.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада в місті Покровськ2 грудня естафету прийняв Маріуполь, 12 грудня – Вугледар. До весни 2020 року до нього також приєднаються в Бахмуті, Добропіллі, Дружківці, Краматорську, Лимані, Слов’янську.

 
 
 
11.01.2020

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах